فهرست بستن

درباره ما

معرفی گروه لاون

شرکت ماهور گستر لاون در سال 96 در زمینه آموزش طب سنتی و ایرانی فعالیت خود را آغاز کرده است که یک مجموعه کامل و متنوع است وتمام نیازهای آموزشی، گردشگری و درمانی را می توان در این مجموعه برطرف نمود که با مدیریت مجرب و متخصص اداره میشود.

گروه آموزشی لاون

برای ارائه خدمات بهتر به مشتاقان علم کار خود را با برگزاری کلاس های حضوری شروع کرد. در صدد رفاه حال این عزیزان دوره های آموزشی را بصورت حضوری و غیر حضوری( تحت وب ) برگزار می کند. گروه آموزشی لاون این توانمندی را دارد که در زمینه های مختلف از جمله طب سنتی، زبان های خارجه، فنی و مهندسی و غیره را ارائه دهد.

گروه آموزشی لاون ازعلاقمندان به فراگیری علم دعوت به عمل می آورد.

گروه گردشگری لاون

با برگزاری تورهای ایران گردی و تهران گردی و بوم گردی طب تور برای علاقمندان به طبیعت فرصتی را فراهم کرده است تا شما عزیزان را با فرهنگ ها و آئین های استان ها، شهرها ، روستاها ، اقوام و قبایل مختلف آشنا کند و بتوانند ساعات خوشی را برای همراهان عزیز فراهم نماید

گروه درمانی لاون

 با هدف ارائه بهتر و زیر نظر کادر پزشکی مجرب ( دارای پروانه اشتغال ) دارای بخش های مختلف در زمینه طب سنتی فعالیت میکند:

1 ماساژ: درمان بیماریهایی همچون افسردگی، رفع استرس، بهبود جریان خون، سردردها، گوارشی، عضلانی

2 بادکش: ایجاد مکش درنقاط مختلف بدن که برای سکته های قلبی و عروقی کاربرد دارد

3 زالو درمانی( درمانگر کوچک): یک روش خونگیری است که برای بیماریهایی همچون واریس، آرتروز، تنگی عروق، تقویت سیستم ایمنی بدن.

4 طب سوزنی: یک روش درمانی با تهاجم کم است و برای بیماریهایی همچون گردش بهتر خون، بهبود زخم، مقاوم سازی سیستم ایمنی بدن

5 گیاه درمانی: یکی از روشهای درمانی طب سنتی استفاده از گیاهان دارویی است گیاهانی از جمله گل گاو زبان، اسخودوس، بابونه، رزماری و …..

6 آب درمانی: آشامیدن آب، زیرآب رفتن(استخر) درآب نشستن(جکوزی)همراه با اسانسهای مختلف، برای بیماریهایی همچون نشاط و تقویت بدن، تقویت عضلات، دردهای مفاصل.