فهرست بستن

آموزش طب سنتی

طب به معنی طبابت، پزشکی ، درمان شناسی وبه معنای مختلف پزشکی است . طب سنتی در تک تک نقاط جهان وجود دارد که ریشه اصلی آن را میتوان در کشور چین پیدا کرد و سازمان بهداشت جهانی طب سنتی را بر مبنای نظریه ها ، درمان ها و دانش ها تعریف کرد. در بعضی قاره ها همچون قاره آسیا و آفریقا حدودا 80 % جمعیت به طب سنتی برای نیازهای اولیه بهداشتی خود متکی هستند.

کوپانکچر وسترن «طب سوزنی ضد درد»:
در این روش طب سوزنی تشخیص و درمان بر اساس نقاط درد انجام میگیرد.
در طب سوزنی چین این نقاط به نام AH SHI و در اصطلاح طب نوین به این نقاط تریگیپوینت اطلاق میشود.
طب سوزنی این نقاط در درمان اهمیت بسیار بالایی دارد.

این نقاط درد دو نوع هستند:
احشایی و تنه ای
ریشه نقاط درد احشایی بدلیل اختلال در عملکرد یکی از اعضای داخلیست.
ریشه نقاط درد تنه ای بدلیل تاثیرات خارجی مثل ضربه ، سوختگی ، تصادف و… میباشد. لذا سوزن زدن این نقاط چه منشا احشایی و چه منشا تنه ای داشته باشد در سه لایه درماتوم ، میوتوم و اسکلوروتوم برحسب تشخیص در درمان بسیار موثر است.

لذا سوزن زدن این نقاط چه منشا احشایی و چه منشا تنه ای داشته باشد در سه لایه درماتوم ، میوتوم و اسکلوروتوم برحسب تشخیص در درمان بسیار موثر است.

در مقالات مختلف که در گذشته نوشته شده است به تفصل در مورد طب سنتی و شاخه های آن و همینطور روش های درمانی این طب به بحث نشسته ایم . در اینجا لازم می دانیم قدری در مورد دوره هایی که قرار است برگزار شود صحبت کنیم .
گروه آموزشی لاون برگزار می کند . 
دوره های فراگیر آموزش طب سنتی 
با حضور اساتید بزرگ بین المللی و داخلی
هدف از برگزاری دوره های طب سنتی و زیر مجموعه های این شاخه از طب احیاء روش و شیوه‌ های درمانی سنتی و ایرانی برای درمان و حتی پیشگیری بسیاری از بیماری‌ها در دنیای امروز است. یکی از مهم ترین مزایای مربوط به طب سنتی و گیاهان دارویی جامع نگری این طب نسبت به سایر طب ها می باشد .

رشته طب سنتی به عنوان یکی از رشته های طب مکمل از سوی مراکز علمی و اکادمیک در سراسر دنیاپذیرفته شده است. آمار و ارقام نشان می‌ دهد که در دنیای امروز اغلب مردم بیشتر میل به سوی روش‌های درمانی سنتی و ایرانی دارند و به همین جهت در حال حاضر رشته طب سنتی و زیر شاخه های آن از موقعیت خوبی جهت رشد و شکوفایی برخوردار هستند . 
پژوهش گران و هنرجویان عزیز علاقمند به فراگیری دوره آشنایی با طب سنتی و زیر شاخه های آن می‌توانند از طریق ثبت نام در این دوره کاربردی شرکت نمایند . این دوره‌ به دو صورت حضوری و غیرحضوری (آنلاین تحت وب) برگزار می گردد .

دوره طب سنتی به صورت خصوصی و گروهی برگزار می شود . هنرجویان بر اساس زمان بندی اعلام شده می بایست در دوره ها شرکت کنند . پس از برگزاری دوره و شرکت در آزمون به هنرجویان مدرک معتبر اعطا خواهد شد . این مدارک معتبر و قابل استعلام از مراجع ذی صلاح صادر کننده می باشند . با ما به آینده ای درخشان بیاندیشید .